Süheyl Batum’dan Okan Buruk ve Erden Timur sözleri

Galatasaray’da mayıs ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı.

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapılan toplantıyı Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan yönetti. Toplantı, 25 Mayıs’taki seçim öncesi son divan kurulu toplantısı olması nedeniyle eşitlik ilkesi uyarınca yönetim kurulu masası kurulmadı.

Divan kuruluna sarı-kırmızılı kulübün başkanı ve başkan adayı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, başkan adayı Süheyl Batum, eski başkanlardan Alp Yalman, Faruk Süren, Ünal Aysal, iki adayın listesindeki üyeler ile divan kurulu üyeleri katıldı.

Yönetim kurulu masasının kurulmadığı toplantıda salonun sağında Dursun Özbek, solunda ise Süheyl Batum’un listesindeki isimler oturdu. Ortada ise iki başkan adayı ile protokol üyeleri yer aldı.

Galatasaray’da yapılacak seçimlerle ilgili sözlerine başlayan Süheyl Batum, “Galatasaray camiasına, taraftarlara ve tüm spor kamuoyuna güzel olmasını diliyorum. Saygı değer başkanımıza başarılar diliyorum. Bizim ve tüm Galatasaray camiası için iyi geçmesini istiyorum.” dedi.

OKAN BURUK VE ERDEN TİMUR SÖZLERİ

Başkanlık seçimlerini kazanmaları halinde Okan Buruk ve Erden Timur’la yola devam etmek istediklerini söyleyen Süheyl Batum, “Bir takım yazılar var. Bunlar gelirse Okan Buruk’u atacaklar falan. Siz Galatasaraylıların buna inanacağına zerre kadar inanmıyorum. Ben ve arkadaşlarımın bir bölümü, Okan Buruk’un ayağının kırıldığı gün o stadyumda olan, yüreğinin bir bölümünü bırakan insanlarız. Biz Okan Buruk’a karşı olabilir miyiz? Seçimi kazanırsak Okan Buruk’la, o kombinasyonu sağlayan oyuncularla ve Erden Timur kardeşimizle beraber olmayı bir borç biliriz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x